Přeskočit na obsah
Domů » Ocenění mladých fotografů Bruntálska

Ocenění mladých fotografů Bruntálska

Naši studenti se opět zapojili do už V. ročníku česko-polské fotografické soutěže podporující mladé začínající fotografy z oblasti Bruntálu a partnerského města Prudnik. Vítěze mezinárodního klání s názvem „Region očima mladých“ vybírala pětičlenná komise, ve které usedli bruntálští fotografové Jozef Danyi a Vladimír Kaštyl, polskou stranu zastoupili Joanna Korzeniowska, Agata Wilczek, Piotr Kulczyk.

Mezi oceněné v jednotlivých kategorií se zařadila i Thaisa Otipková z 2. A, která zvítězila se svým snímkem v tématu „Ze života/reportáž“. Úspěšná byla také Klára Vokálová z IV. A, která za svoji fotografii v kategorii „Lidé/portrét“ obdržela čestné uznání Spobrufo (Spolek bruntálských fotografů). Oběma dívkám gratulujeme, všechny oceněné snímky můžete zhlédnout v předsálí městského divadla. Více informací o celé akci najdete pod níže uvedeným odkazem na oficiálních stránkách města Bruntál a také v reportáži TV Polar.

https://www.mubruntal.cz/do-souteze-se-opet-zapojily-desitky-mladych-fotografu/d-977259/p1=83341

https://polar.cz/zpravy/bruntalsko/bruntal/11000029061/v-bruntale-byla-vyhodnocena-mezinarodni-fotosoutez-region-ocima-mladych

Autor textu: Mgr. Miroslav Lojkásek
Autor fotografií: oficiální stránky MěÚ Bruntál

oceněná žákyně na výstavě fotografií
oceněná žákyně na výstavě fotografií
ocenění fotografky
ocenění fotografky