Přeskočit na obsah
Domů » Florbalový turnaj

Florbalový turnaj

Florbalový turnaj 3STŘEDNÍ Bruntál

V pátek 16. června 2023 se družstvo chlapců z ročníků vyššího gymnázia zúčastnilo florbalového turnaje středních škol pod záštitou akce 3STŘEDNÍ Bruntál, který byl pořádán v tělocvičně školy Střední průmyslové školy a obchodní akademie.

Turnaj se odehrál systémem každý s každým 3x 10 minut. Naše gymnázium nastoupilo ihned k prvnímu zápasu turnaje proti Střední průmyslové škole a obchodní akademii. Náš tým úspěšně zvládl první krok a výhrou 4:3 si zajistil jisté místo ve finále turnaje.

Ve druhém zápase proti sobě nastoupily týmy chlapců průmyslové školy a odborného učiliště. Po vyrovnaném začátku si první vítězství odnesl také tým z učiliště.

V posledním finálovém zápase jsme se také my střetli s týmem z odborného učiliště. Po vyrovnaném zápase, kdy se vítězství přelévalo na obě strany, kdy ještě v posledních 2 minutách zápasu byl stav vyrovnaný 4:4, se naše družstvo vzchopilo, a v posledních 30 sekundách vstřelilo vítězný gól a mohlo si tak odnést celkové vítězství.

Díky bojovnému výkonu, motivaci vyhrát a kolektivnímu výkonu celého týmu si chlapci z gymnázia po zásluze zasloužili 1. místo. Celý tým obdržel diplom a putovní pohár.

Střední průmyslové škole děkujeme za přípravu a bezproblémovou organizaci turnaje.

Všem chlapcům děkujeme za vzornou sportovní reprezentaci našeho gymnázia.