Přeskočit na obsah
Domů » Oznámení

Oznámení

o termínu konání přijímacích zkoušek (obor 79-41-K/41 Gymnázium)

Čtyřleté studium (obor 79-41-K/41 Gymnázium) – 1. termín 

Vážení rodiče, zveme Vašeho syna/ Vaši dceru,
k přijímací zkoušce z matematiky a z českého jazyka a literatury do prvního ročníku čtyřletého studia, obor vzdělávání 79-41-K/41 Gymnázium. Zkouška proběhne v úterý 12. dubna 2022 v budově školy. Začátek je v 8:15 hod. v učebně, kterou máte uvedenou na pozvánce. Vstup do školy je dvorem školy od ZŠ Jesenická, za obchodním domem Horal. Žáci se nebudou přezouvat a půjdou do 1. poschodí, kde jsou zkušební učebny. 

Pokud se nemůže Váš syn /Vaše dcera pro vážné důvody k přijímací zkoušce v určeném termínu dostavit, musíte jeho/její neúčast písemně omluvit řediteli školy nejpozději do 3 dnů po termínu zkoušky. 

Čtyřleté studium (obor 79-41-K/41 Gymnázium) – 2. termín 

Vážení rodiče, zveme Vašeho syna/ Vaši dceru,
k přijímací zkoušce z matematiky a z českého jazyka a literatury do prvního ročníku čtyřletého studia, obor vzdělávání 79-41-K/41 Gymnázium. Zkouška proběhne ve středu 13. dubna 2022 v budově školy. Začátek je v 8:15 hod. v učebně, kterou máte uvedenou na pozvánce. Vstup do školy je dvorem školy od ZŠ Jesenická, za obchodním domem Horal. Žáci se nebudou přezouvat a půjdou do 1. poschodí, kde jsou zkušební učebny. 

Pokud se nemůže Váš syn /Vaše dcera pro vážné důvody k přijímací zkoušce v určeném termínu dostavit, musíte neúčast písemně omluvit řediteli školy nejpozději do 3 dnů po termínu zkoušky. 

Předpokládaný počet přijímaných uchazečů v celém přijímacím řízení pro obor vzdělávání 79-41-K/41 Gymnázium:  30 

Pozvánky byly všem uchazečům zaslány Českou poštou a také e-mailem. 

Mgr. Antonín Zgažar, zástupce ředitele školy 

.