Přeskočit na obsah
Domů » Školní kolekce oblečení

Školní kolekce oblečení

Náš školní parlament nedávno kontaktovala společnost Schools United, která se dlouhou dobu zabývá vytvářením tzv. „školních kolekcí“. Tuto nabídku jsme si nemohli nechat ujít, a proto Vám teď ve zkratce nastíníme, o co půjde.

Jedná se o školní oblečení, které bude potištěné jedinečným designem. Firma za nás vytvořila rovnou tři tyto designy, avšak použije se jen jeden. O tom, který se použije máte šanci rozhodnout právě Vy!

Běžte se proto, prosím, podívat na web https://schoolsunited.cz/hlasovani/7f516165 a vyberte design, který je nejbližší Vašemu srdci a byli byste na něj hrdí při jeho nošení. Hlasování končí v úterý 2. května.

Kolekce se totiž nebude skládat jen z triček a mikin, ale na výběr budou také třeba tepláky, kraťasy, batohy, tašky, kšiltovky, a dokonce i některé kousky značkového oblečení Under Armour.

Přesně dva týdny po ukončení hlasování se otevře speciální e-shop, kde budete moct Vámi vybrané kousky zakoupit. Budou se vyrábět až po Vaší objednávce a vše bude odesláno na Vaši soukromou (domovní) adresu. O tomto Vás však budeme ještě včas informovat!

Štítky: