Přeskočit na obsah
Domů » Děkujeme za pět let podpory Jamiry z Ugandy

Děkujeme za pět let podpory Jamiry z Ugandy

Neexistuje lepší způsob, jak můžeme začít tento článek, než je vyjádření naší upřímné vděčnosti všem studentům, učitelům a zaměstnancům této školy. Již po páté se nám podařilo udělat něco úžasného – podpořit dívku z Ugandy jménem Jamira, aby mohla pokračovat ve svém vzdělávání.

Každý rok jsme se spojili a přispěli do sbírky peněz na vzdělání Jamiry. A letos jsme dosáhli skvělého výsledku – vybrali jsme neuvěřitelných 7 000 Kč. Tato částka, na kterou jsme společně přispěli, má pro dívku obrovský význam. S naší podporou má Jamira možnost získat vzdělání, snít o lepší budoucnosti a rozvíjet své dovednosti. Je to důkaz toho, jak můžeme změnit život jednoho dítěte tím, že spojíme své síly. Nejedná se přitom jen o peníze; je to výraz solidarity a lásky, kterou jsme vložili do této sbírky. Je to vědomí, že každý malý příspěvek má obrovský dopad. Je to doklad toho, jak naše škola předvádí, co dokáže komunita, když spojí své síly pro dobrý účel.

Děkujeme Vám všem za Vaši štědrost, za Vaši ochotu pomoci a za to, že jste se stali součástí této nádherné tradice podporování Jamiry. Vaše dobročinnost je zdrojem inspirace a připomínkou toho, že společně můžeme měnit svět.

Jamira je nyní na cestě k lepší budoucnosti, a to díky Vám všem. Děkujeme za Vaši dobrotu a za to, že jsme se společně dokázali podílet na změně v jejím životě.

Více informací o projektu najdete na stránkách https://praha.charita.cz/adopce/.

Autor článku: Alžběta Blažková (VI.A)

Autor fotografie: Arcidiecézní charita Praha

Štítky: